Jdi na obsah Jdi na menu
 

Parkování

Parkování PyroCar

 

Jelikož očekáváme velkou náštěvnickou účast, připravily jsme několik parkovacích ploch. Hlavní parkovací plocha - PyroCar parking 1. přímo navazuje na areál akce, další parkovací plochy se nacházejí ve městě Přibyslav a spojení s areálem akce zajišťuje autobusová kyvadlová doprava, kterou můžete využívat ZDARMA!

orientační mapa parkovišť

parkování osobních vozidel 

PyroCar parking 1.

Jedná se o největší parkovací plochu pro osobní vozidla. Plocha parkoviště je válcované strniště polního porostu. Nachází se na příjezdové cestě k areálu akce. Parkování zde je zdarma. 

PyroCar parking 2.

Parkoviště společnosti ACO industry k.s. v Havlíčkově ulici v Přibyslavi. Vyasfaltované parkoviště pro osobní vozidla. Parkoviště se nachází cca 1km od areálu akce. Nachází se zde zastávka kyvadlové autobusové dopravy. Parkování zde je zdarma.

PyroCar parking 3.

Asfaltové oplocené parkoviště pro osobní vozidla u hasičského muzea na Husově ulici v Přibyslavi.  Parkoviště se nachází cca 1km od areálu akce. Nachází se zde zastávka kyvadlové autobusové dopravy. Parkování zde je zdarma.

PyroCar parking 4. 

 Asfaltové parkoviště pro osobní vozidla v areálu vlakového nádraží v Přibyslavi.  Parkoviště se nachází cca 1,5km od areálu akce. Nachází se zde zastávka kyvadlové autobusové dopravy. Parkování zde je zdarma.

 parkování zájezdových autobusů

Parkování autobusů není v blízkosti areálu akce možné!!! 

Pokud tedy dorazíte do Přibyslavi zájezdovým autobusem, můžete dojet až na vyznačenou autobusouvou zastávku, která se nachází u hlavní brány areálu akce. Zde můžou cestující vystoupit, ale řidič se s autobusem musí, po objížďce, vrátit do Přibyslavi a zaparkovat na vyznačených parkovištích pro autobusy. Pro dopravu do areálu akce můžete využít kyvadlouvou autobusovou dopravu, která je zdarma.

 PyroCar BUS parking 1.

Parkoviště pro autobusy, které se nachází v areálu vlakového nádraží v Přibyslavi. Parkoviště se nachází cca 1,5km od areálu akce. Nachází se zde zastávka kyvadlové autobusové dopravy. Parkování zde je zdarma.

PyroCar BUS parking 2. 

Parkoviště pro autobusy, které se nachází v areálu pod zámkem v Přibyslavi. Parkoviště se nachází cca 1,5km od areálu akce. Nachází se zde zastávka kyvadlové autobusové dopravy. Parkování zde je zdarma.

 orientační mapa parkovišť

parkovani.jpg