Jdi na obsah Jdi na menu
 

Často kladené dotazy

Často kladené dotazy

Co je na PyroCaru k vidění?

PyroCar je přehlídka moderních i historických hasičských automobilů.

Kdo na PyroCaru vstavuje?

Vystavují zde samotní hasiči, jak ze SDH tak i hasiči profesionálních a podnikových jednotek. Dále zde prezentují svoje produkty výrobci hasičské vyzbroje a výstroje.

Kdo se může přihlásit jako vystavovatel?

Přihlásit se může každý kdo vlastní nebo provozuje automobil nebo jinou techniku sloužící k požární ochraně. Firmy, které mají zájem prezentovat svoje produkty na této akci.

Kde a jak se mohou vystavovatelé přihlásit?

Nekomerční vystavovatelé (jednotky SDH, HZS, HZSP, sběratelé a jednotlivci) se mohou registrovat na webu akce prostřednictvím on-line formuláře od 1.1. 2014. Komerční vystavovatelé se mohou hlásit písemnou formou na adresu kanceláře SHČMS. 

Platí se za výstavní místa?

Ne! Zpoplatněny jsou pouze místa pro komerční vystavovatele.

Zavazuji se odesláním přihlášky k něčemu?

Podáním přihlíšky si rezervujete místo na výstavní ploše. Organizátor požaduje, aby se všichni přihlášení dostavily na výstavní plochu před zahájením akce tj. 30.8.2014 v 11:00. Tím že se dostavíte na výstavní plochu se zavazujete k tomu, že exponát neopustí svoje místo do 21:00, 30.8.2014.

Je nějaké vstupné pro náštěvníky?

Žádné vstupné ani jiné poplatky se neplatí!

Je nějaká možnost ubytování?

Organizator nezajišťuje žádné ubytování ani stravování. Přímo v místě konání akce bude vyhrazeno místo pro stanový kemp.

Mohu se nějak zapojit do příprav a organizace akce?

Organizátor bude potřebovat několik dobrovolníků do pořadatelské služby. Přihlásit se můžete zde.

 

Máte nějaký další dotaz?

Svůj dotaz napište do komentářů!

   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: navsteva s hasickym vozem parkovani

(PyroCar Team, 14. 4. 2014 8:49)

Dobrý den,
samozřejmě Vás rádi přivítáme jako návštěvníky, po celou dobu trvání akce můžete využít všechno vybavení areálu stejně jako přihlášení vystavovatelé, kromě umístění vozidel! Pokud přijedete hasičskými auty Vaše místo bude bohužel už na parkovišti pro návštěvníky. Jedna z největších ploch pro parkování se sice nachází pouze přes silnici od ploch pro přihlášenou techniku, není ale jisté zda tyto kapacity budou dostatečné, další parkovací kapacity jsou ve městě Přibyslav a budou obsluhovány kyvadlovou dopravou.

rozmístění vozidel v prostoru letiště

(Ivo Stýblo velitel SDH Ostroměř, 5. 3. 2014 21:01)

Moje otázka zní : Jakým způsobem budou vystavovaná vozidla umístěna v prostoru letištní plochy,zda podle techniky SDH,nebo podle příjezdu do areálu,nebo podle druhů techniky(zvlášť Tatry,Scanie,Mercedesy,MAN,Avia,atd),nebo podle pořadového čísla zaregistrovaného v přihlášce ?

Re: rozmístění vozidel v prostoru letiště

(PyrocarTeam, 6. 3. 2014 18:03)

Dobrý den,
vozidla jsou na letištní plochu stavěna tak jak se dostaví do areálu. Dle zkušeností z minulých ročníků už víme, že jakýkoliv jiný přístup není možný.

Pokud se nemuzem dostavit

(Jiří Novák, 2. 3. 2014 20:01)

Dobrý den
Chtěl bych se zeptat pokud již přihlášené vozidlo by se nemohlo nečekaně dostavit z technických důvodu nebo osobních důvodu členů v SDH. Dá se vozidlo odhlásit nebo kotntaktovat někoho o tom že nepřijedeme ?

Re: Pokud se nemuzem dostavit

(PyrocarTeam, 6. 3. 2014 18:00)

Dobrý den,
bohužel stává se, že se některé z přihlášených exponátů se nemohou z nějakých důvodů dostavit. Samozřejmě Vám budeme vděčni, když tuto informaci co nejdříve předáte organizátorům, budeme pak moci Vaše místo nechat někomu na koho se z kapacitních důvodu nedostalo. Kontakty naleznete na webu.

Program

(Petr Husman, 28. 2. 2014 10:28)

Dobrý den.
Mám dotaz ohledně denního programu na tuto akci,pokud nějaký je.Pokud ne budem se těšit na vystavovanou techniku.
Pěkný zbytek dne přeje SDH Skřivany.

Re: Program

(PyroCar Team, 2. 3. 2014 16:24)

Dobrý den, doprovodný program samozřejmě je a je velmi bohatý. V tuto chvíli ještě nemohu zveřejňovat konkrétní interprety kulturního programu, nebo typy ukázek toho odborného. Nicméně doprovodný program (ten kulturní) začíná v pátek odpoledne a pokračuje s malou noční přestávkou až do brzkých ranních hodin, neděle 31.8..K vidění a poslechu bude mnoho známých i neznámých kapel a interpretů, průřezem všemi hudebními směry. Co se týče odborného programu, jedná se hlavně o ukázky z práce složek IZS a představení nejmodernější techniky, která se v současné době nakupuje do všech složek IZS v ČR. K vidění bude speciální technika ze záchranných útvarů HZS ČR, speciální stroje používané na vysočině, ukázky též předvede letecká služba policie ČR, 221. vrtulníková letka AČR, nebo provozovatelé LZS. Po celé setkání bude samozřejmě připraveno mnoho doprovodných akcí hlavně pro děti. Celý program bude v dostatečném předstihu zveřejněn na webu a na plakátech, které budou k dostání na Vám příslušném OSH nebo KSH.

mr

(Leen van Wingerdeb, 1. 3. 2014 17:05)

I am Dutch, work and living in Blovice Plzen-jih. I will spend this year my free days in my firetruck/camper in CZ. I found your festival and will ask you, can we come as a Dutch visitors with this special vehical to this event and stay on this field? For information of our car see www.l1a3.nl

Leen en Adrie.

Koněspřežná stříkačka

(Kodys František, 8. 2. 2014 9:17)

Dobrý den.Je možné přihlásit historickou koněspřežnou stříkačku z roku 1890,pokud ano napište jak. Díky za odpověď.

Chybička se vloudí

(Mojmír Drábek, 4. 1. 2014 13:24)

Dobrý den,
v často kladených dotazech v otázce Zavazuji se odesláním přihlášky k něčemu?, máte v odpovědi dvě chyby: ve slově "dostavily" má být měkké "i" a na konci by měl být asi datum 30.08.2014? Pěkný den a těšíme se na Pyrocar s Pragou RN 1952 z Mlékosrb.

PyroCAR

(Vojtěch Brokl, 26. 1. 2013 10:06)

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, kdy bude další pyrocar... Nemohu se dočkat =)

Děkuju

Re: PyroCAR

(PyroCr team , 26. 1. 2013 16:54)

Dobrý den, pokud si přečtete alespoň tři první příspěvky v těchto komentářích, nebo informace uvedené na hlavní straně, snadno se doberete odpovědi na Vaší otázku. Ale pro pořádek, PyroCar je plánován na 29. až 31.8. 2014. Bohužel stále nemohu potvrdit tento termín závazně, a to z důvodu vedení sporu mezi pořadateli a pronajímatelem prostoru Přibyslavského letiště.
S pozdravem - PyroCar team

sraz

(Martina, 28. 8. 2011 19:52)

bude pyrocar i příští rok nebo je to vždy po dvou letech?

Re: sraz

(PyroCar Team, 28. 8. 2011 20:48)

PyroCar má určenou periodicitu po třech letech. Je to proto aby se v jednom roce nesešel s akcemi jako jsou Litoměřické slavnosti nebo Pyros. Jestli se však akce za tři roky uskuteční, to v tuhle chvíly nemůže nikdo na 100% potvrdit.

parkování

(Ondra, 25. 8. 2011 12:21)

Zdravím. měl bych dotaz, ohledně parkování osobních vozidel? kde a jak? děkuji

parkování

(Ondra, 25. 8. 2011 12:20)

Zdravím. měl bych dotaz, ohledně parkování osobních vozidel? kde a jak? děkuji

Ocassions Farzeuge vom Schweiz.

(Brändle, 23. 8. 2011 0:10)

Dobry den, mohu zprostredkovat obchod s ocassions has.vozidel... ojetych, ve velice dobrem stavu, jako nove,,ze Svycarska...je mozne zucastnit se vasi akce 26-28.08.2011 a par vozidel predvest????
S pozdravem Frau Brändle.

mr

(Malcolm Nuttall, 19. 8. 2011 19:47)

Hello, I am coming next week to your event from England, will i ba able to photograph the fire cars on the 26th August 2011, thank you

Re: mr

(PyrocarTeam, 20. 8. 2011 8:21)

Yes, of course. But most cars will fire the event until Saturday, 08/27 .