Jdi na obsah Jdi na menu
 

Ukončení přihlašování

7. 4. 2014

 Dne 7.4.2014 došlo k ukončení možnosti přihlašování požární techniky na setkání PyroCar 2014.

Kvóta 333 automobilů byla naplněna, dokonce překročena na konečný počet 340 vozů. A to v rekordním čase za pouhých 97 dní.  K navýšení limitu došlo díky týdennímu přihlašovacímu cyklu, který jsme nechaly doběhnou do konce a proto je vozidel nakonec o 7 více.

Doufáme, že na PyroCaru uvidíme i ty, na které se výstavní místa nedostaly a to jako návštěvníky. Připomínáme, že stanové městečko je otevřené stejně tak pro vystavovatele jako pro návštěvníky.

Sledujte dále naše stránky nebo Facebookový profil, protože teď to teprve začne! Sestavujeme opravdu zajímavý program, jednáme s předními, ale i s méně známými výrobci požární výzbroje a výstroje a ovšem Vás budeme informovat! Pořadatele PyroCaru potkáte i na mnoha dalších akcích jako Mistrovství ČR v požárním sportu 27. - 29. 6. v Českých Budějovicích, s propagační Jízdou SHČMS ke 150. výročí založení českého dobrovolného hasičstva nebo na Hasičských slavnostech v Litoměřicích a mnoho dalších akcích. Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky k PyroCaru neváhejte nás proto vyhledat.

Kontaktovat nás můžete i elktronicky na:  pyrocar@email.cz

   PyroCar Team