Jdi na obsah Jdi na menu
 

PyroCar na Pyros-Iset 2011

2. 5. 2011

Ptřebujete nějaké informace o PyroCaru?pyros_rgb.jpg

Máte nějaký nápad jak PyroCar vylepšit či zviditelnit?

Chtěli by jste na PyroCar přihlásit svůj automobil?

Máte zájem propagovat Vaše produkty na Pyrocaru?

A chystáte se na Pyros???

my také ...

Najdete nás ve stánku Sdružení Hasičů Čech Moravy a Slezska  na volné ploše pavilonu F pod číslem 061. Uprostřed haly před vchody situované směrem k pavilonu V.

 

Ve dnech 12. až 14. května 2011 se uskuteční Mezinárodní veletrh požární a bezpečnostní techniky PYROS/ISET. Cíl je jasný – nabídnout návštěvníkům komplexní přehled o celé oblasti požární a civilní bezpečnosti. Veletrhu se už tradičně účastní také Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Stánek SH ČMS najdete na volné ploše pavilonu F pod číslem 061. Uprostřed haly před vchody situované směrem k pavilonu V.

Centrum hasičského hnutí Přibyslav připravuje prezentaci největší hasičské organizace spolu s redakcemi Hasičských novin a Alarm Revue. Chystá se také prezentace nové brožury Hasič v Divadle, která zde bude v prodeji spolu s knihou Oheň a lidé.

Vystavovatelé chystají řadu zajímavých ukázek a na sobotu Den hasičů. Dobrovolní hasiči budou mít po předložení jmenného seznamu s razítkem SDH vstup na brněnské výstaviště za symbolickou cenu. Pro skupiny do 10 lidí jednorázové vstupné 50,- Kč, nad 10 lidí 100,- Kč.

Mezi další akce konané ve dnech 10. – 14. května bude patřit již jedenáctý ročník odborné konference PYROMEETING – evropského setkání hasičů.